Lajme

Aksidentohen tre vetura në Dollc të Klinës

Autori: Gazeta inFokus 11:22 | 27 December 2021

Një tjetër aksident trafiku ka ndodhur në Klinë. Kësaj here aksidenti ka ndodhur në Dollc në mes të tre veturave.

Siç shihet në fotografitë e publikuara nga aksidenti nuk duket të jetë ndonjë aksident i rëndë. Dëshmitarët nga vendi i ngjarjes kanë tregtar se nuk ka të lënduar .

Kujtojmë se edhe të dielën në Klinë, konkretisht në fshatin Zajm ndodhi një aksident trafiku në mes të një veture dhe një kamioni, ku mbetën të vdekur dy persona njëri nga ta një 8 vjeçar./Gazeta Infokus/

 

 

Të tjera