Lajme

Aksidentohen rënd një kamion dhe një veturë në Prizren

Autori: Gazeta inFokus 16:52 | 19 June 2021

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Landovicë të Prizrenit, raporton Gazeta Express.

Sipas videos së dërguar nga një qytetar, shihet se në këtë aksident është përfshirë një kamion dhe një veturë.

Të tjera