Rozë

Aksidenti e la atë në komë, por ajo nuk e braktisi kurrë; 3 vite më pas, ai e befasoi me një dhuratë mahnitëse

Autori: Gazeta inFokus 15:40 | 11 May 2017

Kjo histori dashurie është me të vërtetë mahnitëse. Dashuria e Kelcie dhe Larry për njëri-tjetrin filloi në shkollë të mesme.

Larry ishte një lojtar i njohur futbolli dhe Kelcie ishte tifozja e saj më e flaktë. Ajo ishte aty për të në të gjitha ndeshjet dhe e përkrahu atë edhe kur ishte larg saj.

Në mars të vitit 2010, Larry ia tregoi motrës së Kelcie unazën me të cilën ai do t’i propozonte Kelcie javën që do vinte, përderisa ishte në pushime me familje.

Për fat të keq, Larry nuk e pati kurrë atë mundësi pasi u godit nga një shofer i dehur po atë natë, gjë që e la në komë për disa muaj.

Ishte një rrugë e gjatë e shërimit për Larry-n, pasi jeta e tij nuk do të ishte kurrë e njëjtë. Por një gjë kurrë nuk ndryshoi – personi që ishte pranë tij, Kelcie!

Videoja më poshtë tregon momentin e pabesueshëm kur Larry, pas tri vitesh shërim, më në fund i propozon Kelcie… me të njëjtën unazë që e kishte më parë.

Kjo është me të vërtetë prekëse! Shikojeni videon më poshtë:

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera