Lajme

Aksident zingjiror në Veternik të Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 15:48 | 16 November 2021

Një aksident trafiku ka ndodhur në Veternik në Prishtinë.

Lexues të Gazetës Infokus kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes dhe kanë thënë se aksidenti ka ndodhur mes një kamioni dhe tri veturave.

Ne vendin e ngjarjes nuk shihen policia apo ambulanca.

Më poshtë gjeni pamjet e siguruara nga Gazeta Infokus.

Të tjera