Lajme

Aksident zingjiror në magjistralen Prishtinë – Pejë

Autori: Gazeta inFokus 19:05 | 04 December 2020

Një aksident zingjiror trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë – Pejë, raporton Gazeta inFokus.

Sipas videos dhe qytetarit që e ka dërguar atë shihet se në aksident janë përfshirë disa vetuar, kurse në vendngjarje shihet që ka dalë edhe Policia e Kosovës e cila po merret me rastin.

Nuk raportohet për të lënduar./Gazeta inFokus/

Të tjera