Lajme

Aksident trafiku pranë Bill Klintonit

Autori: Islam Morina 14:21 | 20 November 2020

Një aksident trafiku ka ndodhur pranë bulevardit Bill Klinton, raporton Gazeta inFokus.

Siç ka raportuar një lexues i gazetës inFokus, bëhet fjalë për persona të lënduar e kjo shihet edhe nga fotot e dërguara.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë Policia e Kosovës dhe Ndihma e Shpejtë të cilët po merren me rastin./Gazeta inFokus/

Të tjera