Lajme

Aksident trafiku në rrugën Prishtinë – Podujevë, dyshohet për dy viktima

Autori: Gazeta inFokus 10:39 | 09 January 2022

Një aksident trafiku mes tri automjeteve ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Prishtinë-Podujevë, konkretisht në fshatin Vranidoll të Prishtinës, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas informacioneve të para nga vendi i ngjarjes, dyshohet për dy viktima dhe persona tjerë të lënduar.

Gazeta Infokus ka kontaktuar policinë për këtë aksident dhe është në pritje të një konfirmimi zyrtar./Gazeta Infokus/

Të tjera