Lajme

Aksident trafiku në rrugën Gjilan-Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 13:19 | 01 April 2023

Një aksident trafiku ka ndodhur ditën e sotme në rrugën Gjilan-Prishtinë, përkatësisht në fshatin Parallovë.

Dy vetura janë aksidentuar mes vete, si pasojë e këtij aksidenti njëra veture është rrokullisur.

Nuk dihet ende nësë ka të lenduar dhe shkaqet e aksidentit.

 

Refuzimi i ankesës për zhbllokimin e llogarive konfirmon procesin e udhëzuar qëllimisht dhe sulmin e organizuar ndaj klinikës “Zhan Mitrev”

Të tjera