Lajme

Aksident trafiku në Milloshevë, dyshohet për të vdekur

Autori: Gazeta inFokus 21:26 | 04 October 2022

Një person dyshohet se ka vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku në Milloshevë, Obiliq.

IndeksOnline mëson se një veturë ka goditur një këmbësor rreth orës 7 mbas ditën e sotme.

Policia dhe ambulanca kanë dal në vendin e ngjarjes.

Të tjera