Lajme

Aksident trafiku në Bellopojë, Istog

Autori: Gazeta inFokus 16:04 | 24 July 2021

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në Bellipojë të Istogut.

Aty janë përfshirë një kombi dhe një veturë.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe është marrë me rastin.

Të tjera