Fun & Video

Aksident i tmerrshëm në Kinë (Video)

Autori: Gazeta inFokus 14:37 | 11 May 2017

Një aksident i tmerrshëm, por fatmirësisht pa pasojë në jetë njerëzish ka ndodhur Nanchang të Kinës.

Një motor përplaset me një kamion në pjesën e depozitës së karburantit dhe menjëherë shpërthen zjarri.

Drejtuesi i motorit përfshihet nga flakët, ndërsa shoferi i kamionit zbret me shpejtësi nga automjeti, duke i shpëtuar zjarrit.

“Gjëja e parë që më erdhi në mendje ishte të zbrisja nga makina dhe të shpëtoja, drejtuesin e motorit. Nuk e kisha fare mendjen se po më digjej kamioni, për mua kjo nuk ishte problem”, tha shoferi i kampionit pas aksidentit.

Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera