Lajme

Aksident te Teatri Kombëtar, bllokohet rruga (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 08:39 | 12 May 2017

Në afërsi të Teatrit Kombëtar në Prishtinë, ka ndodhur një aksident dhe si pasojë e kësaj, është bllokuar rruga.

Aksidenti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së premtes, mirëpo nuk dihet ende nëse ka ndonjë person të lënduar.

Megjithatë, sipas këtyre fotografive, shihet se nga bllokada e krijuar në komunikacion për shkak të aksidentit, veturat kalojnë mbi trotuar për të dalë nga bllokada.

Nga kjo ngjarje, qytetarët kanë thënë se janë krijuar kolona të gjata dhe se janë duke pritur që disa kohë që të ç’bllokohet rruga.

Komunikacioni në Prishtinë në ditët e punës, zakonisht në mëngjes është i dendur.

Gazeta Express sjell nga vendi i ngjarjes fotografitë e aksidentit:

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera