Lajme

Aksident te “Mihal Grameno” në Fushë Kosovë, policia e ambulanca në vendngjarje

Autori: Islam Morina 21:09 | 13 January 2022

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë – Fsuhë Kosovë, konkretisht në kryqëzimin e rrugëve pranë shkollës “Miahl Grameno”.

Nga fotot që kanë arritur në redaksi shihet një veturë e dëmtuar përderisa dyshohet se ka edhe të lënduar, pasi në vendin e ngjarjes ka dalë edhe ambulanca, shkruan Gazeta Infokus.

Aty kanë dalë edhe njësitë policore të cilat janë duke e trajtuar këtë aksident dhe rrethanat që quan deri të përplasja./Gazeta Infokus/

Të tjera