Lajme

Aksident me të lënduar në Prizren

Autori: Gazeta inFokus 10:14 | 21 July 2017

Dy persona janë lënduar në një aksident trafiku në Prizren dje rreth orës 16:00.

Sipas policisë së Kosovës të lindurit një femër dhe një mashkull shqiptarë shtetas të Malit të Zi kanë marrë lëndime të lehta dhe kanë pranuar tretman mjekësor, transmeton Infokusi.com

Aksidenti ka ndodhur në mes dy veturash dhe dyshohet që shkaktar të ketë qenë pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me  kushtet e rrugës/INFOKUSI

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera