Lajme

Aksident i rëndë në Vushtrri, lëndohen pesë persona (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 08:08 | 04 August 2017

Një aksidenti i rëndë trafiku ka ndodhur në fshatin Samadrexhë të Vushtrrisë, ku një automjet Taxi ka goditur nga prapa një qerre me kali.

Në këto foto të bëra nga një lexues i portalit Veriu.info, shihet se si ka ndodhur aksidenti, i cili ka kaluar me pasoja të mëdha.

Veriu.info mëson se janë lënduar rëndë të mëdha kanë marrë taksisti me tre pasagjerët, si dhe drejtuesi i qerres së kuajve.

-Advertisement-

Burime të Veriu.info bëjnë të ditur se edhe përkundër lëndimeve të mëdha, të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera