Lajme

Aksident i rëndë në Shqipëri, mbrojtëset anësore përshkojnë trupin e shoferit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 19:42 | 07 January 2018

Një aksident i trefishtë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme pranë fshatit Nikel në aksin rrugor Fushë Krujë-Tiranë.

Sipas dëshmitarëve në vendngjarje për JOQ.al, një person, identiteti i të cilit nuk është bërë ende me dije, ka ndërruar jetë nga përplasja e fuqishme. Një automjet ngjyrë gri ka dalë nga rruga dhe është përplasur me mbrojtëset anësore të rrugës.

Shkaku i përplasjes nuk është bërë ende me dije nga burime zyrtare.

-Advertisement-

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera