Lajme

Aksident i rëndë në Rahovec (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 21:42 | 12 May 2017

 

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën UÇK- gjegjësisht përballë restaurantit Jaha në Rahovec.

Një lexues i portalit Infokusi I ka dërguar fotot nga vendi I ngjarjes, dhe ka treguar se në këtë aksident janë përfshirë tri vetura dhe ka njerëz të lënduar.

Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe është duke i zhvilluar hetimet./INFOKUSI/

Etiketa:
Storie Suksesi – Studentët e Kolegjit Universum fitues të garës Mobile Hackathon App

Të tjera