Lajme

Aksident i rëndë, biçiklisti përplaset me kamion

Autori: Gazeta inFokus 10:35 | 16 May 2017

Një person është lënduar pasi është aksidentuar me një kamion derisa po vozite biçikletën.

Viktima ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim në spitalin rajonal në Mitrovicë, transmeton infokusi.com

Rasti ka ndodhur në fshatin Smrekonicë të  Mitrovicës, ndërsa viktima pas trajtimit është liruar në shtëpi/INFOKUSI

Rëndësia e Gjuhës Angleze në aspektin profesional

Të tjera