Lajme

Aksident në Veternik, kamioni godet veturën (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 20:59 | 15 April 2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në Veternik, afër Albi Mall në Prishtinë.

Në pamjet nga vendi i ngjarjes shihet se në aksident janë përfshirë një veturë dhe një kamion.

Persona nga vendi i ngjarjes tregojnë se kamioni e ka goditur veturën, duke e hedhur atë disa metra larg.

Nuk dihet nëse ka ndonjë të lënduar.

Ndryshe reshjet e shiut gjatë ditës e kanë vështirësuar qarkullimin e veturave në kryeqytet. /express

 

Të tjera