Lajme

Aksident në Veternik, intervenojnë edhe zjarrfikësit

Autori: Gazeta inFokus 14:55 | 08 April 2021

Një aksident ka ndodhur rreth orës 10:30, tek banesa e arabëve në Veternik, shkruan Gazeta inFokus.

Lajmi për Gazetën inFokus është konfirmuar nga komandant i Brigadës së Zjarrfikësve, Latif Zeka.

“Ka ndodhur një aksident dhe është dashtë intervenimi i zjarrfikësve pasi nuk është hap dera e veturës”, ka thënë Zeka.

Ndërsa ka bërë të ditur se nuk ka të lënduar. /Gazeta inFokus/

 

Të tjera