Lajme

Aksident në Torinë të Lipjanit, policia dhe autoambulanca në vendngjarje

Autori: Gazeta inFokus 21:05 | 23 April 2022

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në orët e mbrëmjes në fshatin Torinë të Lipjanit.

rel="nofollow"

Gazeta Express ka siguruar pamjet nga vendngjarja, ku kanë dalë njësitet e trafikut të Policisë së Kosovës si dhe autoambulanca.

Sipas informacioneve nga dëshmitarë në vendin e ngjarjes, aksidenti është shkaktuar si pasojë e përplasjes së dy veturave me njëra-tjetrën.

Gazeta Express ka kërkuar informacione nga Policia e Kosovës për aksidentin e ndodhur, mirëpo deri tani nuk ka arritur që të marr një konfirmim zyrtar.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

Të tjera