Lajme

Aksident në Shtime, vetura godet murin dhe rrotullohet (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 20:18 | 13 May 2017

Sot rreth orës 18:30 në Shtime ka ndodhur një aksident nga i cili kanë mbetur të lënduar tre persona.

Sipas dëshmitarëve, aksidenti ka ndodhur si pasojë e shpejtësisë me ç’rast vetura ka dalur nga rruga dhe ka goditur murin, njofton Gazeta e Re.

Mësohet se ngasësi i veturës është në gjendje më të rëndë shëndetsore ndërsa dy pasagjerët tjerë kanë pësuar lëndime më të lehte. Policia e Kosovës ka dalur në vendin e ngjarjes.

Etiketa:
Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera