Lajme

Aksident në rrugën Deçan – Pejë, ka të lënduar

Autori: Gazeta inFokus 16:17 | 18 October 2020

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në rrugën Deçan-Pejë.

Gazeta Infokus ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes.

Sipas informatave, nga ky aksident ka edhe të lënduar, shkruan Gazeta Infokus.

Poashtu rruga nga Deçani në drejtim të Pejës është bllokuar.

Polica ka dalë në vend të ngjarjes dhe është duke hetuar rastin.

Më poshtë gjeni fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes./Gazeta Infokus/

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Të tjera