Lajme

Aksident në qendër të Prishtinës, vetura godet keq këmbësorin

Autori: Gazeta inFokus 10:04 | 09 October 2017

Një person është goditur me veturë në afërsi të Bankës Qendrore në Prishtinë.

Ekipi i policisë dhe auto-ambulanta kanë dalë në vendin e ngjarjes. Gazetari i RTK-së ka qëlluar në vendin e ngjarjes disa minuta pas aksidentit, ku ka parë se qytetarit në fjalë që kishte pësuar lëndime të rënda trupore i është dhënë ndihma mjekësore pak metra afër vendkalimit për këmbësorë.

Ai me auto-ambulancë është transportuar në drejtim të Qendrës Spitalore.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
TEB sjellë edhe kartelën prestigjioze VISA Infinite

Të tjera