Lajme

Aksident në Prizren, pesë të lënduar

Autori: Gazeta inFokus 07:25 | 30 December 2021

Pesë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në rrugën “Westley Clark” në Prizren.

Në aksident ishin të përfshira dy vetura.

Doktori Sadri Hulaj, deklaroi për
RTV Besa
se lëndimet e personave janë kryesisht të lehta, përcjell Klankosova.tv.

“Të lënduarit janë kryesisht të moshave të reja, dhe lëndimet janë të lehta. Gjendja e tyre është stabile“.

Të tjera