Lajme

Aksident në Prizren, përfshihen dy automjete

Autori: Gazeta inFokus 10:51 | 17 July 2023

Të dielën në qytetin e Prizrenit, ka ndodhur një aksident trafiku ku janë përfshinë dy automjete.

Bëhet e ditur se lëndime trupore ka pësuar vetëm pasagjerja, dhe se iu është ofruar ndihma mjekësore, shkruan Gazeta Infokus.

Prokuroria ka vendosur që rasti të mbetet nën hetime.

-Advertisement-

“Është raportuar për një aksident trafiku i cili ka ndodhur mes dy automjeteve. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar pasagjerja femër kosovare të cilës i është ofruar ndihma mjekësore. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin policor./Gazeta Infokus/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera