Lajme

Aksident në Përrenjas, tre të plagosur

Autori: Gazeta inFokus 17:53 | 01 January 2018

Një aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Përrenjas- Qafë Thanë, pranë fshatit Pishkash.

Nga përplasja e dy automjeteve janë plagosur tre persona.

Ata janë dërguar në spitalin e Përrenjasit për të marrë ndihmën mjekësore, por fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

-Advertisement-

Policia vijon hetimet për shkaqet e aksidentit.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nis bashkëpunimi serioz dhe strategjik midis Comodita dhe JYSK International

Të tjera