Lajme

Aksident në Pejë, vetura futet në kafiteri (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:35 | 12 May 2017

Një aksident komunikacioni ka ndodhur mbrëmë vonë në Pejë, te vendi i njohur si “Dulia” afër parkut.

Sipas një lexuesi të Indeksonline, vetura e markës Audi dhe me targa të Italisë ka hyr në një kafiteri duke u dëmtuar plotësisht përpara dhe i janë thyer xhamat.Po ashtu, sipas fotove edhe në kafiteri vetura ka shkaktuar dëme të mëdha duke ia rrëzuar tarracën përpara.

Nuk dihet nëse ka të lënduar nga aksidenti, derisa policia mbrëmë ka dal në vend të ngjarjes.

Etiketa:
Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera