Lajme

Aksident në mes një veture dhe një motoçiklisti, një person i shtrirë në rrugë

Autori: Gazeta inFokus 23:05 | 06 April 2021

Në orët e mbrëmjes të së martes një motoçiklist është goditur nga një veturë në Fushë Kosovë.

Në disa pamje që ka siguruar IndeksOnline nga vendi i ngjarjes shihet se motoçiklisti i shtrirë në rrugë, duke i dhënë ndihmë disa kalimtarë të rastit.

Aksident ka ndodhur në rrugën “Nëna Tereza”.

Të tjera