Lajme

Aksident në magjistralen Prizren – Gjakovë, vetura godet skuterin (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 17:42 | 08 November 2018

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak qastesh në magjistralen Prizren – Xërxë – Gjakovë, saktësishtë tek ura e Landovicës , shkruan gazeta inFokus.

Në këtë aksident janë përfshirë një vetur dhe një skuter, ndërsa nuk dihet nese ka persona të lenduar.

Një deshmitar i ka thënë gazetes inFokus se në vendin e ngjarjes kanë dal vetëm ambulanca por jo edhe Policia e Kosovës./Gazeta inFokus/

Të tjera