Lajme

Aksident në Ferizaj, lëndohen 7 persona

Autori: Gazeta inFokus 16:31 | 13 August 2017

Një aksident trafiku mes tri automjeteve ka ndodhur në fshatin Babush të Ferizajt, me ç’rast lëndime trupore kanë pësuar shtatë persona.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor dhe njësit policore janë duke hetuar rastin

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
MYZHDE për krejt!

Të tjera