Lajme

Aksident mes veturës dhe motoçikletes në Vushtrri, ka të lënduar

Autori: Gazeta inFokus 09:34 | 02 May 2021

Një aksident trafiku mes një veture dhe motoçiklete ka ndodhur në Vushtrri, shkruan Gazeta Infokus.

Policia e Kosovës ka njoftuar se vozitësi i motoçikletës ka pësuar lëndime.

I njëjti është duke u trajtuar në emergjencën e Vushtrrisë.

“Rr. Avni Saraçi, Vushtrri (NN) 01.05.2021 – 18:10. Ka ndodhur aksident trafiku në mes një veture dhe një motoçiklete. Si pasoj, vozitësi i motoçikletës mashkull kosovar ka pësuar lëndime dhe është duke u trajtuar në emergjencën e Vushtrrisë. Rasti është duke u hetuar”./Gazeta Infokus/

Të tjera