Lajme

Aksident mes tri veturave në Vushtrri, lëndohen gjashtë persona

Autori: Gazeta inFokus 11:28 | 30 April 2023

Gjashtë persona kanë pësuar lëndime trupore në një aksident trafiku që ka ndodhur ditën e shtunë në Vushtrri.

Policia njofton se në aksident ishin përfshirë tri vetura.

“Raportohet për një aksident trafiku në mes të tri automjeteve civile me ngasës meshkuj kosovarë. Përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar gjashtë persona të cilët kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në njoftim.

-Advertisement-

Policia thekson tutje se rasti është duke u hetuar.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Në qendër të Prishtinës, hap dyert Derand Hotel

Të tjera