Lajme

Aksident mes dy veturash në Lakrishte

Autori: Gazeta inFokus 17:56 | 21 October 2021

Pasditen e së enjtes janë askidentuar dy vetuara në lagjen Lakrishte të kryeqytetit.

Nga pamjet e siguaruara nga Gazeta Infokus, shihet se nuk bëhet fjalë për ndonjë aksident me lëndime, por vetëm me dëme materiale.

Ky aksident ka shkaktuar kolona në dalje të qytetit dhe ngadalësim trafiku si pasojë e aksidentit që ka ndodhur./Gazeta Infokus/

Të tjera