Lajme

Aksident i katërfishtë në Durrës, katër të lënduar

Autori: Gazeta inFokus 12:16 | 26 April 2017

Pakujdesia e shoferit të ri në timon shkaktoi aksident masiv në Durrës, duke përplasur bashkë katër makina dhe duke lënë katër persona të lënduar.

Specialistët e Sektorit të Policisë Rrugore në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin Elsi Balla 21 vjeç, banues në Tiranë.

Rreth orës 16:00, në rrugën inter-urbane kryesore, Durrës–Tiranë, në Sukth, duke drejtuar mjetin tip Benz është përplasur me një mjet tjetër tip Benz, me drejtues shtetasin M.M. 32 vjeç, shkruan Lapsi.al.

-Advertisement-

Për pasojë, nga kjo përplasje janë dëmtuar dy mjete të tjera, mjeti tip Fiat me drejtuese shtetasen K.Sh. 23 vjeç, banuese në Sukth dhe mjeti tip Ford, me drejues shtetasin O. M. 32 vjeç, banues në Lushnje.

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera