Lajme

Aksident i rëndë në Vushtrri: Përplaset kamioni me veturën, ka të lënduar

Autori: Gazeta inFokus 14:58 | 10 June 2021

Tre persona kanë mbetur të lënduar në një aksident në Vushtrri.

Ky aksident ka ndodhur ndërmjet një veture dhe një kamioni, shkruan Gazeta Infokus.

Një gjë të tillë e ka konfirmuar për Gazetën Infokus, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur sot rreth orës 12:50, në rrugën nacionale Mitrovicë- Prishtinë segmenti rrugor zona Vushtrri, Nga informacionet e para, bëhet e ditur se në aksidentin e ndodhur ndërmjet një veture e një kamioni si pasojë e lëndimeve të pësuara tre prsona jan lënduar”, ka thënë Zahiti./Gazeta Infokus/

Të tjera