Fokus

Aksident i rëndë në Suharekë: Vetura futet brenda objektit të barnatores

Autori: Gazeta inFokus 15:12 | 26 February 2024

Një vetaksident ka ndodhur sot në Suharekë.

Siç duket nga pamjet shoferi e ka humbur kontrollin e veturës dhe ka përfunduar brenda një barnatoreje në qytet.

Për fat të mirë gjithçka ka përfunduar me dëme materiale. Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes asnjë person nuk është lënduar.

-Advertisement-

PAMJET:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera