Lajme

Aksident i rëndë në rrugën Deçan – Gjakovë, dyshohet për viktima!

Autori: Islam Morina 00:07 | 26 June 2022

Një aksident i rënd ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes në rrugën Deçan – Gjakovë.

Sipas lexuesit që i ka dërguar pamjet në redaksinë e Gazetës Infokus, dyshohet se ka edhe viktima.

Ndërkohë në pamje shihet se në vendin e ngjarjes kanë dalë Policia e Kosovës që po heton shkaqet e që quan deri te ky aksident dhe Ambulanca që po merret me të lënduarit./Gazeta Inofkus/

Të tjera