Lajme

Aksident i rëndë në Prizren, 5 persona të lënduar

Autori: Gazeta inFokus 00:03 | 30 December 2021

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Wesley Clark” në Prizren.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, ndërsa të lënduar kanë mbetur 5 persona.

“Të lënduarit janë kryesisht të moshave të reja, dhe lëndimet janë të lehta. Gjendja e tyre është stabile“, ka thënë Dr.Sadri Hulaj nga Spitali i Prizrenit.

Të tjera