Lajme

Aksident i rëndë në Prishtinë, vdes një person

Autori: Gazeta inFokus 22:11 | 06 December 2022

Një person ka vdekur të martën në Prishtinë, si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur të Stacioni i Autobusëve në kryeqytet, shkruan Gazeta Infokus.

Këtë për Infokus e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti e cila tha se këtë aksident kanë qenë të përfshira një biçikletë dhe një automjet në lëvizje.

Sipas saj, vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor.

“Aktualisht policia ka nisë një hetim për zbardhjen e rrethanave që kanë quar deri te ky aksident trafiku, ndërkohë që ngasësi automjetit është shoqëruar në stacion policor”, ka thënë Ahmeti./Gazeta Infokus/

Kërci i dëmtuar i kyçeve: Qysh riparohet me metoda bashkëkohore?

Të tjera