Lajme

Aksident i rëndë në Prishtinë – një i vd*ekur

Autori: Gazeta inFokus 13:03 | 26 February 2024

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në afërsi të Ministrisë së Arsimit në Prishtinë.

Një veturë dyshohet se i ka rënë semaforit dhe i njëjti pastaj ka goditur një qytetarë, i cili sipas dëshmitarëve thuhet se ka ndërruaj jetë.

Në vendin e ngjarjes ka dalë policia dhe emergjenca. Zona ku na ndodhur aksidenti është sigruar nga policia.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera