Lajme

Aksident i rëndë në Fushë Kosovë, ka të lënduar

Autori: Gazeta inFokus 15:02 | 05 September 2021

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Bresje të Fushë Kosovës.

Sipas informacioneve fillestare, ka persona të lënduar.

Dy veturat kanë dëme të konsiderueshme materiale.Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin.

Të tjera