Fokus

Aksident i rëndë në Çagllavicë, tri vetura të përfshira, ka edhe fëmijë

Autori: Gazeta inFokus 21:02 | 10 February 2024

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutave në Çagllavicë në mes të 3 veturave, shkruan Gazeta Infokus.

Në pamjet e siguruara nga Infokus shihet se në këtë aksident ka pasur edhe fëmijë dhe se policia ka arritur në vendin e ngjarjes.

Nga informacionet e para nuk raportohet për të lënduar.

-Advertisement-

Ndërsa Gazeta Infokus ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të informacioneve zyrtare.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera