Lajme

Aksident i rëndë mes dy veturash në magjistralen Vushtrri-Mitrovicë

Autori: Gazeta inFokus 18:42 | 02 August 2022

Dy vetura janë përplasur me tyre në magjistralen Vushtrri-Mitrovicë.

Nga pamjet shihet se përplasja mes dy vetuarave njëra e tipit Mercedes dhe tjetra Pasaat ka qenë goxha e fortë, raporton Gazeta Infokus.

Nuk ka informacione se a ka të lënduar nga ky aksident i rëndë.

Pamje nga vendi i ngjarjes.

Të tjera