Lajme

Aksident i rëndë mes disa automjeteve në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

Autori: Gazeta inFokus 20:59 | 17 January 2022

Para pak minutave ka ndodhur një aksident i rëndë në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, shkruan Gazeta inFokus.

Në këtë aksident janë të përfshira disa vetura, mirëpo akoma nuk dihet se sa është numri i të lënduarve.

Nga pamjet e siguruara nga Gazeta inFokus shihet se tashmë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur njësitet e policisë së Kosovës dhe ambulanca.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në lidhje me rastin./Gazeta inFokus/

Të tjera