Lifestyle

Aksesorët për flokë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 20:29 | 13 May 2017

Nuk janë thjesht aksesorë për flokët, por mund të bëhen një elemnt stili për pamjen, duke u bërë unike dhe çdo ditë ndryshe me shumë lehtësi.

Aksesorët për flokët të Bella#Fashion i Beppe D’Elia janë një markë italiane që frymëzohet nga moda, dhe kanë firmën e një prej stilistëve të flokëve me famë botërore, i cili ëshë marrë më flokët e modelve dhe yjeve të shumta.

Shihni galerinë për disa prej këtyre llojeve dhe modelet që mund të krijoni.

 

Albi Mall Superliga rikthehet me betejat për Evropë dhe mbijetesë

Të tjera