Rozë

Aida dhe Naseri po bëhen prindër? Më në fund ҫifti zbulon gjithҫka

Autori: Gazeta inFokus 20:34 | 13 October 2020

Ata tash e disa javë, janë ndër personazhet më të përfolura në vend.

Aida Doçi dhe Naser Qeli u komentuan në media për martesën e tyre të papritur.

Ҫifti kanë treguar detaje rreth martesës së tyre.

Përveç kësaj, në media online qarkulluan lajme se është shtatzënë. Këngëtarja tregoi se ky informacion është i pavërtetë dhe së fundi i është përkushtuar vetëm martesës.

 

Të tjera