Rozë

Aida dhe Naseri marrin dhuratën më të bukur ndonjëherë

Autori: Gazeta inFokus 18:06 | 20 November 2023

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte.

Aida është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

-Advertisement-

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se ka marrë një dhuratë të bukur nga fansat e saj./ORAinfo/

Shiko foton:Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Artmotion: Jemi të Kosovës, nuk i kemi shkelur ligjet e Kosovës, shpifësit do të përballen me ligjin

Të tjera