Lajme

Ahmeti shqetësohet nga rënia e Facebook-ut, thotë se do ta fshijë

Autori: Gazeta inFokus 19:59 | 04 October 2021

Tri aplikacionet më të mëdha në botë, Facebook, Instagram dhe WhatsApp kanë rënë nga sistemi.

Kjo gjë si duket e ka shqetësuar kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmetin, i cili është mjaft aktiv në rrjete sociale.

Përmes një postimi në Twitter, Ahmeti ironizoi me këtë gjë duke ndarë edhe “listën e detyrave për janarin e vitit 2022”.

Në fillim ai e renditi fshierjen e Facebook-ut.

Të tjera