Lajme

Agron Kuçi pranon humbjen, dorëhiqet nga kryetari i degës së AAK-së në Junik

Autori: Islam Morina 21:55 | 17 November 2021

Krytari në detyrë i Junikut, Agron Kuçi, me anë të një statusi ka pranuar humbjen në zgjedhjet e mbajtura për kryetar të komunës.

Ai po ashtu ka dhënë dorëheqje të pa revokueshme nga pozita e kryetarit të Degës së AAK-së në Junik, shkruan Gazeta Infokus.

Kuçi ka falënderuar të gjithë mbështetësit dhe strukturat e AAK-së për mbështetjen e vazhdueshme ndër vite.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

Të tjera